Vítej na mém blogu..

Knižní bloger 2013 - současnost

4 cviky a rady jak zhubnout do plavek

20. srpna 2014 v 18:10 | Brunette |  Ostatní články
1. Začněte co nejdříve

Samozřejmě, nejlepší je začít myslet na to, že se vlastně blíží léto už na počátku zimy. Jelikož naše tělo je nastaveno tak, že přes zimu si uchovává větší zásoby tuku, je dobré dodržovat ty správné stravovací návyky a vyhnout se tak zbytečnému ukládání tuků. Pokud už Vás ale tlačí čas a přes zimu jste se rozhodně nehlídali, budete to mít sice o něco těžší, ale také to určitě dokážete. Budete jen muset přidat více pohybu, omezit se v přejídání a přidat na zdravé stravě.

2. Mějte motivaci

I když tento bod se zdá samozřejmostí, není tomu tak. Kolikrát se stane, že si řeknete, že jedna tyčinka Vám nic neudělá. Další den si vlastně řeknete to stejné a než se nadějete, je léto. Proto je dobré mít na paměti svůj cíl. Nejlépe ho mít stále na očích. Například pozadí na mobilu, které Vám připomene proč vlastně hubnete a pro co to děláte. Nebo z vlastní zkušenosti doporučuji mít v pokoji nástěnku kam si připíchnete své cíle. Je dokázáno, že lidé, kteří mají takové nástěnky, své cíle dosahují mnohem častěji. A to jenom proto, že je mají stále na očích.

3. Zapomeňte na alkohol

Jakmile se jednou pustíte do práce a začnete hubnout, není nic horšího než si poté dopřávat alkohol. Nejen že obsahuje velké množství kalorií, ale také Vám způsobuje choutky na slané a sladké. A to je to poslední co při hubnutí potřebujete. Takže pokud chcete zhubnout do plavek, zapomeňte na alkohol.

4. Pohyb, pohyb, pohyb

Stále stejná písnička. Chcete zhubnout do plavek bez pohybu? Zapomeňte na to. Prostě to nejde. Bez pohybu Vaše postava nebude nikdy vypadat krásně. Možná můžete držet hladovky a shodit nějaké kilo. To se ovšem poté podepíše na Vašem zdraví a navíc ten známý jojo efekt. Takže pamatujte na to, že pokud chcete zhubnout do plavek, musíte cvičit. A nejlépe pravidelně, alespoň 3x týdně a minimálně 30 minut. Dělejte cokoliv. Rotoped, běh, chůze, inline bruslení. Je to jen na Vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama