Vítej na mém blogu..

Knižní bloger 2013 - současnost

Něco pro začátek

6. srpna 2013 v 19:20 | Brunette |  O mě
Zdravim lidičky!

Mě osobně předmluvy nejdou ale snažím se většinou z nich spíše vyklouznout ale pokusím se toho napsat víc než obvykle.

To, že se budete na mém blogu podílet, naoplátku já Vás ráda vyslechnu co by jste tak chtěli změnit nebo přidat za různá témata či nějaké články, vyslechnu každý váš názor budu se přizpůsobovat a zároveň zdokonalovat svůj blog. Budu jsem dávat různé články a podle toho jaké budu mít témata v rubrice. Jsem moc ráda, že zvona tady mám se nějakým způspbem vyjadřovat po mých zkušenostech v životě.


Většina lidí mi říkalo, ty to nedáš nebo že to nezvládnu ale jsem tu a dělám něco pro sebe a chci Vám říct, že tady díky blogu se Vám vyjádřím budou tady články které mám ze života nebo co jsem přečetla z knížek takže tady žádný kopírování nemám. Blok jsem zákládala na tom, že budu moc vyjádřit sebe a všechno kolem sebe, jelikož jsem měla jeden blog a ten mi moc dlouho nevydrželo až teď mám tento blog abych se mohla znovu vyjádřit.

Jsou to přesně 3 roky co jsem si zakládala tento blog přesněji 6. srpna bylo to tenkrát večer a neměla jsem moc se vyjadřovat jako jiný tady lidi co mají také blog. Neměla jsem v tý době žádné kamarády ani tu dobrou kamarádku co by mě vyslechla a pomohla, měla jsem jen sebe a deník co jsem si do něho psala každou blbost nebo co se mi stalo vyjímečného v životě či moje lásky, rozchody a pády atd.. Moje nejhorší, tedy moje minulost se zakládala na deníku a těch chci to všechno dát na tento blog, díky kterému můžu být sama sebou a psát různé články ze života.

Důležitý je hlavně:

nekopírovat - originalita - svůj styl vyjádření blogu - neklamat ostatní lidi, který ti budou navštěvovat blog!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama